Hiszpania Hiszpania

 • Jak spędzić czas

  Flamenko, corrida, zabawa taneczna na plaży, aquaparki.

  Nocne życie

  Chyba nigdzie w Europie nie znajdziecie tak energetycznych dni i nocy. Można by pokusić się o stwierdzenie, że Hiszpania tętni życiem non stop. Po weekendzie miejscowi ludzie są troszkę zmęczeni, ale już od wtorkowego wieczoru wylegają tłumnie na ulice. Będziecie mieć Państwo nieodparte wrażenie, że odbywa się tutaj jeden wielki festiwal uliczny. W turystycznych popularnych miejscowościach bary pękają w szwach, hotele prześcigają się w ofertach imprez kulturalnych, na dyskotekach gra żywa ekspresyjna muzyka.

  Hiszpańska kultura

  Najbardziej znaną ikoną hiszpańskiej kultury jest bez wątpienia taniec flamenco. Jest to taniec, który łączy w sobie słońce i hiszpański temperament. Spotkacie się z nim nie tylko w jego mekce Sewilli, gdzie odbywa się coroczny festiwal poświęcony temu ognistemu tańcowi.W czasach, gdy przeciwko kolejnej hiszpańskiej tradycji wzmaga się fala niezadowolenia, pozostaje ona nadal w centrum uwagi.Corrida, o której tutaj mowa, jest dla ludzi o mocnych nerwach naprawdę niezapomnianym widowiskiem.

  Golf

  Na południu Hiszpanii w ostatnich latach rozwinął się raj dla turystów nazwany żartobliwie Costa del Golf. Ciężko będzie znaleźć inne miejsce z tak dużą ilością pól golfowych jaka znajduje się właśnie w Andaluzji.

  Przejażdżki konne

  Zachód słońca, piaszczysta plaża i wspólna przejażdżka konno nie musi kojarzyć się z kiczem rodem z romantycznych filmów. Spacery konno są jedną z najbardziej lubianych a jakże nietradycyjnych form odkrywania piękna wysp Balearskich

  Sporty wodne

  Śródziemnomorskie wybrzeże oferuje niezliczoną ilość aktywności sportowych. Czy preferujecie Państwo windsurfing, skutery czy też narty wodne - tutaj wszystko to można będzie znaleźć. Każdy większy kurort szczyci sie aquaparkiem, na czele z największym europejskim Aqua landem El Arenal na Majorce.

web:need_help

+48 71 769 5682