Indonezja Indonezja

Nazwa oficjalna: Republika Indonezji
Stolica: Dżakarta
System państwowy: republika federalna
Religia: islam, chrześcijaństwo
Język urzędowy: indonezyjski = Bahasa Indonesia (język pochodzi z malajskiego), językiem handlu zagranicznego jest angielski
Różnica czasu: UTC + 7 do + 9

Region

Indonezja - wycieczki od 93 Zł

O INDONEZJIIndonezja, największe państwo wyspiarskie na świecie, wielobarwną mozaikę tworzy 13.700 wysp i wysepek. Kraina różnych kultur, setek różnych języków i dialektów, tradycji i zwyczajów, religii, ale także czynnych wulkanów, nie kończących się białych plaży i przyjaznych ludzi. Polecamy przeżyć choć odrobinę z tego wszystkiego, co Indonezja oferuje. Jest to czarująca kraina starodawnej kultury, nowoczesnej cywilizacji i tradycyjnym sposobem żyjących narodów, dla których epoka kamienna nie jest jeszcze przeszłością. Każdy zakątek tego rozległego kraju ma swój własny osobisty charakter, jednak najwięcej odwiedzane są dwie wyspy : Bali i Lombok.Informacje o wyspie Bali znajdziecie w samodzielnej sekcji.

Indonezja - wycieczki od 93 Zł

Najnowsze opinie Indonezja

Razem: Hotel znaduje się w mieście Senggiggi Lombok, do centrum taksówką za parę minut. Byliśmy tutaj w maju 2004, recenzje znalazłam dopiero...

Wstępne podsumowanie
Hotel znaduje się w mieście Senggiggi Lombok, do centrum taksówką za parę minut. Byliśmy tutaj w maju 2004, recenzje znalazłam dopiero teraz, więc dlatego to spóźnienie. Lecieliśmy z Bali - romantycznie. Pokaż pełną recenzję

Zakwaterowanie
Hotel super, leży na plaży, zakwaterowanie jest bezbłędne, pokoje mniejsze. Czysto. W ogrodzie baseny.

Wyżywienie
Mieliśmy tylko śniadania, ale były również bezbłędne - duży wybór. Na kolacje jeździliśmy do centurm. restauracje puste, jedzenie tanie i smaczne.

Usługi hoteli
Nie skorzystaliśmy z niczego, jeździliśmy na wycieczki, nurkować, wokół jest mnóstwo małych nieodkrytych wysepek. Wypożyczenie kajaku, desek surfingówych, leżaki za darmo, ręczniki również. W hotelu sklepiki - perły, klejnoty itd.

Plaża
Plaża przy hotelu z ciemnym piaskiem, leży się w ogrodzie hotelowym. Długi równy brzeg, przy brzegu były wysokie fale, czasami w hotelu przypływ sprawiał wrażenie trzęsienia ziemi. Miałam problem wyjściem z morza, z wyjątkiem nas się nie kąpał, raczej chodzili na nas patrzeć, jeśli nie utoniemy.

Ogólne wrażenie
Lombok bardzo nam się podobał, bardziej niż Bali, jeszcze tam nie jest rozwinięty tak bardzo ruch turystyczny. Ludzie są tutaj przyjemni, w ogóle nie przeszkadzają, w porównaniu z hinduistycznym Bali nie są ortodoksyjni.

Patricia Svobodová, 26.08.2006
Region: Indonezja Indonezja, Lombok, Hotel: Jaykarta

Czy ta recenzja była pomocna? Tak (5) Nie (0)

5 zdjęć

Wszystkie recenzje Indonezja

web:need_help

+48 71 769 5682