Malediwy Malediwy

  • Możliwości podróżowania i transportu

    Wycieczkę na Malediwy można wykupić jako pakiet w oddziałach wszystkich większych biur podróży. Najtańsze wycieczki tygodniowe na Malediwy można kupić już za około 1294 EUR. Cena zazwyczaj obejmuje: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (hydroplanem lub motorówką), zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie, opiekę rezydenta i ubezpieczenie biura podróży przeciw upadłości. Należy się jeszcze liczyć z obowiązkowymi opłatami lotniskowymi i bezpieczeństwa. Siedmiodniowy pobyt all inclusive ze wszystkimi opłatami kosztuje od około 1478 EUR do 1848 EUR. Cena może być oczywiście wyższa, w zależności od liczby dni pobytu, komfortu zakwaterowania i wybranego miejsca.

    Z lotniska w Male do hotelu dostaniemy się hydroplanem lub statkiem. Do Kuredu dotrzemy hydroplanem. Kierując się w rejon Kuramathi Vilage, Kuramathi Cottage & spa, Holiday Island i Sun Island resort & spa można skorzystać ze statku i hydroplanu. Wybierając się do Full Moon Maledives, resortu Taj Coral Reef lub Bandos mamy do dyspozycji tylko statek. Niektóre biura podróży oferują kombinacje dwóch hoteli na różnych wyspach.

    Można też skorzystać ze zorganizowanych wycieczek poszczególnych biur podróży. Wycieczka do stolicy Male kosztuje około 40 USD, trzydniowa wycieczka na Sri Lankę kosztuje 450 USD – cena obejmuje dwie noce w hotelu, śniadania i obiadokolacje, transfery i opiekę przewodnika angielskojęzycznego.

web:need_help

+48 71 769 5682