Dlaczego warto skorzystać z usług INVIA.PL?

  1. Cena - cena wycieczki nie różni się od ceny w biurze podróży, które organizuje wyjazd. Sprzedaż nie odbywa się więc kosztem naszych Klientów, ponieważ ceny są dokładnie takie same.
  2. Informacje - nasi pracownicy są szkoleni tak, aby mogli przekazać Państwu wyczerpujące informacje na temat każdej destynacji. Z konsultantami można kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, pod numerami telefonów: 801 005 11 lub (032) 72 10 700 (więcej kontakty)
  3. Możliwość zakupienia wycieczki bezpośrednio z domu - naszą ofertę można przeglądać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, wszędzie tam gdzie mają Państwo dostęp do internetu.
  4. Oszczędność czasu - nie musicie już Państwo odwiedzać wielu biur podróży, aby znaleźć dla siebie najlepsze wyjazdy. Oferujemy Państwu wycieczki organizowane przez ponad 100 ubezpieczonych biur podróży - wszystkie znajdziecie Państwo w jednym miejscu na stronie internetowej www.INVIA.pl.
  5. Bogata oferta - w naszej wyszukiwarce znajda Państwo wyjazdy katalogowe i wyjazdy typu Last Minute od ponad 100 ubezpieczonych i sprawdzonych biur podróży.
  6. Łatwość kontaktu - po wysłaniu do nas niezobowiązującego zamówienia, skontaktują się z Państwem nasi wyszkoleni konsultanci. Odpowiedzą na wszelkie pytania i wytłumaczą niejasności.
  7. Stabilność - Agencja turystyczna INVIA.PL Sp. z o.o. cieszy się poparciem silnych i wiarygodnych grup inwestycyjnych.
  8. Punkty sprzedaży - tych z Państwa, którzy nie mają stuprocentowego zaufania do zakupów przez internet, zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Katowicach.

web:need_help

+48 71 769 5682