Salwador Salwador

Nazwa oficjalna:
Stolica:
System państwowy:
Religia:
Język urzędowy:
Różnica czasu:

Region

Najnowsze opinie Salwador

Razem: Należy powiedzieć, że ten hotel nie spełnia kryteriów hotelu 5*, to chyba wymysł BP, z którym pojechaliśmy.

Wstępne podsumowanie
Należy powiedzieć, że ten hotel nie spełnia kryteriów hotelu 5*, to chyba wymysł BP, z którym pojechaliśmy. Pokaż pełną recenzję

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie świetne, musi odpowiadać każdemu, pokoje są przestronne, gustownie wyposażone. Łóżka są wygodne, łazienka też duża, klimatyzacja działa, ale w czasie naszego pobytu nie było tropikalnych upałów. Wystarczyły otwarte okna.

Wyżywienie
Jedzenie wspaniałe, śniadania bogate, duży wybór i wszystko bardzo smaczne, podobnie z obiadem. Zupy pyszne, nawet na kolacje. Mnóstwo dań mięsnych, ryby, ale też wegetariańskich. w międzyczasie otwarty jest bufet z mnóstwem dobrego jedzenia.

Usługi hoteli
Usługi są rewelacyjne, wzorowo zadbana okolica hotelu, przypomina ogród botaniczny. Wszystkie usługi, poza masażem, są w cenie pobytu. Nie podobało mi się jednak, że za sejf pobierali opłatę 2$/dzień. W ramach all inclusive to przesada.

Plaża
Plaża jest wprawdzie przepiękna, zadbana, ale co z tego kiedy nie ma wody. Rozumiem, że przypływy i odpływy rządzą się swoimi prawami, ale np. 6.03. przez dzień w ogóle nie było wody.

Ogólne wrażenie
Wrazenie z hotelu jest pozytywne, personal bardzo pomocny. Jednak wieczorami nie ma co robić. W ciągu całego pobytu nie mielismy ani jednego porządnego programu animacyjnego. Jest tam wielu Kanadyjczyków, mają nawet tańsze wycieczki fakultatywne, więc warto do nich dołączyć, jak tylko trochę zna się angielski. Jechaliśmy n alast minute i mieliśmy naprawdę świetny urlop.

Anonim, 27.03.2009, Data pobytu: 25.2. - 8.3.2009
Region: Salwador Salwador, Hotel: Royal Decameron Sanilitas

Czy ta recenzja była pomocna? Tak (3) Nie (0)

2 zdjęć

Razem: Ogólne wrażenie niezapomniane, włącznie wielkiej przejażdżki po Gwatemali i Hondurasie, zabytki Majów, aktywne i śpiące wulkany, przyroda...

Wstępne podsumowanie
Ogólne wrażenie niezapomniane, włącznie wielkiej przejażdżki po Gwatemali i Hondurasie, zabytki Majów, aktywne i śpiące wulkany, przyroda i ludzie, wyposażenie i usługi hotelu. Super. Pokaż pełną recenzję

Zakwaterowanie
Dużo zależy od tego, w którym bloku zostaniecie zakwaterowani. W sumie jest 5, każdy 3-4 pietra, wszystkie skierowane do morza, bardzo blisko do basenu, z któregokolwiek bloku. Klimatyzacja nowa, praktycznie cicha, pokoje sprzątane super, pachnące ręczniki, 6 dla 2 osób. Łóżka duże i wygodne.

Wyżywienie
ULTRA ALL IN , nie ma słów...jedzenie bardzo mnie zakoczyło, zawsze ogromny wybór, różnorodność, świeże owoce i warzywa, dobra woda i lód, wielki wybór napoji i alkoholu, koktajle wg. waszej fantazji mieszają, a restauracje ala carte rewelacja! Steak bar czy restauracja tajlandzka, zajefajne :-)

Usługi hoteli
Oferta bardzo bogata i chyba każdy znajdzie coś dla siebie, czy programy animacyjne czy leniuchowanie, a przede wszystkim wielki wybór wycieczek do sąsiednich krajów, albo bezpośrednio w Salwadorze, można też wynająć auto z kierowcą. Poza tym wspaniałe masaże i tardycyjne majskie Sauny , fitness , i wiele innych atrakcji.

Plaża
Piaskowa, zadbana, mniejszym problemem jest odpływ, który trwa kilka godzin, ale wtedy są do dyspozycji wielkie i czyste baseny a dla wymagających plażowy Beach Club

Ogólne wrażenie
Bardzo bardzo pozytywne, super pogoda, kind people , super zabytki i przyroda, wspaniałe usługi hotelowe i profesjonalny personal.

Michal Jirouš, 24.01.2008, Data pobytu: 12.1. - 23.1.2008
Region: Salwador Salwador, Hotel: Royal Decameron Sanilitas

Czy ta recenzja była pomocna? Tak (4) Nie (0)

Wszystkie recenzje Salwador

web:need_help

+48 71 769 5682