Tunezja - Tunis Tunezja

  • Opis

    Tunis odznacza się dwoma różnymi aspektami, koncentrującymi się nietypowo w jednym i tym samym mieście. Mianowicie chodzi po stronie jednej o medynę - starą część miasta z wąskimi ulicami oraz masą małych sklepików, gdzie kupić można niemal wszystko, natomiast po stronie drugiej oczaruje państwa nowoczesna część miasta, która podobna jest do metropolii europejskich. Polecamy też odwiedzić którąś z miejscowych kawiarenek i spróbować mocnej kawy z kardamomem lub wspaniałej herbaty arabskiej. Warto również odwiedzić muzeum Bardo, gdzie zapoznać się można z wielu ciekawostkami z architektury kartagińskiej.

Najnowsze opinie Tunezja - Tunis

Razem: Przygotowałam się na najgorsze, ale wyjeżdżałam z pięknymi wspomnieniami.

Wstępne podsumowanie
Przygotowałam się na najgorsze, ale wyjeżdżałam z pięknymi wspomnieniami. Pokaż pełną recenzję

Zakwaterowanie
Ktoś tu pisał, że to nie jest 3*hotel, to prawda, ale system bungalowów nie jest zły. Wg. mnie zdecydowanie pezyjemniejszy niż przepełnione hotele. Pokoje niewymyślne, łóżka, szafy, krzesłą, ale czyściutko. tak samo w łazience i wc. Za mały napiwek sprzątaczka codziennie nie tylko wypucuje pokój, ale i ozdobi łóżko pięknymi kwiatami. :-)

Wyżywienie
Pyyycha. Pełne zadowolenie. Wszystkiego dużo, tylko fanta i sprite nie smakują jako fanta i sprite. Ale cola była colą:) Kelenrzy "wporzo chłopaki". W barze all inclusive trochę leniwi i ciagle by flirtowali, ale dało sie wytrzymać.

Usługi hoteli
Personal hotelu bardzo się starał, mili, otwarci.

Plaża
Morze piękne, czyste, plaża też, sprzątana, choć ludzie ciągle brudzą! Klasyka. Leżaki i parasole do dyspozycji za darmo.Piękny basen hotelowy.

Ogólne wrażenie
Jestem bardzo zadowolona.

Anonim, 14.10.2008, Data pobytu: 2.10. - 9.10.2008
Region: Tunezja Tunezja, Tunis, Hotel: Dar Naouar

Czy ta recenzja była pomocna? Tak (4) Nie (0)

Razem: 5,1 Ten hotel w ogóle nie przypomina hotelu :-). To są bungalowy i wierzcie, że z 3+ gwiazdkami to nie ma nic wspólnego.

  • 5,3 Zakwaterowanie
  • 3,6 Wyżywienie
  • 6,7 Okolica
  • 1 Cena

Wstępne podsumowanie
Ten hotel w ogóle nie przypomina hotelu :-). To są bungalowy i wierzcie, że z 3+ gwiazdkami to nie ma nic wspólnego. Pokaż pełną recenzję

Zakwaterowanie
Pierwszą noc spałem w kanciapie, która przypominała bardziej klatkę dla królików. Szczerze - Romowie i Ukraińcy dostali zamiast tego pięknie wyposażone kwatery lub pokoiki socjalne.

Wyżywienie
Jedzenie było całkiem niezłe, ale trzeba liczyć się z tym, że wieprzowiny nie będzie. Kolejną rzeczą jest to, że między ugotowanymi jajkami było pełno nie ugotowanych, a niektóre były w połowie surowe. Tak samo jak trzeba było przeżyć w połowie surowe mięso z kurczaka.

Usługi hoteli
Pokój był posprzątany, głównie wtedy jak zostawialiśmy jakieś drobne na łóżku. W innym przypadku sprzątaczki zapominały już o wymianie ręczników lub wysypywały śmieci pod oknem. Trzy dni pod naszym tarasem leżał martwy szczur. Trzy dni prosiłem rezydentkę (która jest do niczego) o kosz na śmieci - nie dostaliśmy go i musieliśmy wyrzucać smieci do kosza sąsiadów, którzy byli razem z nami na wczasach.

Plaża
Brakowało tam baru all inclusive, ale poza tym plaża bez zastrzeżeń. Czysta, dużo leżaków zarówno na plaży jak i przy basenie. Morze czyste, poza jdnym dniem, w którym wiatr przywiał wysuszone wodorosty i trochę śmieci, ale to się może stać wszędzie.

Ogólne wrażenie
Jeśli chcecie wybrać się na wczasy do Tunisie, odradzam!!! Njabardziej martwiłem się liniami lotniczymi Cartago Airlines, która ma bardzo skrajne opinie, ale to akurat okazało się miłym zaskoczeniem. Poza opóźnieniem 50 min przy locie tam i 105 min przy powrocie, nie było zadnych problemów. W zeszłym roku byliśmy w Tunezji w Hammamecie w hotelu Caribien World Beach, który miał 3*, i mogę go szczerze polecić. Moje podsumowanie jest takie, że jeśli ktoś nie chce być rozczarowany po urlopie to odradzam biuro -ckxy-. W ciągu całego pobytu noie spotkaliśmy ani jednego zadowolonego rodaka. Więc radzę wybierać innego touroperatora!!!!

Zdeněk Stránský, 30.09.2008, Data pobytu: 4.9. - 11.9.2008
Region: Tunezja Tunezja, Tunis, Hotel: Dar Naouar

Czy ta recenzja była pomocna? Tak (4) Nie (0)

Wszystkie recenzje Tunezja - Tunis

web:need_help

+48 71 769 5682