Wyspy Kanaryjskie Wyspy Kanaryjskie

 • Jak spędzić czas

  Główną bazą ekonomiczną Wysp Kanaryjskich jest ruch turystyczny, dlatego ich mieszkańcy starają się wszelkimi sposobami przyciągnąć jak najwięcej turystów.

  Ze względu na swój klimat wyspy są znakomitm miejscem do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. Wody wysp uważane są za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania, stąd też powstają tu kluby oraz organizowane są kursy dla osób początkujących. Bardzo popularne jest wędkarstwo, a zwłaszcza nocne łowienie w morzu. Pasatowe wiatry stwarzają wspaniałe warunki do uprawiania surfingu i windsurfingu, można także wypożyczyć skutery wodne lub narty wodne.

  Dobrze oznakowane szlaki rowerowe zachęcają do wycieczek rowerowych. Amatorzy jednośladów z pewnością wybiorą ten sposób zwiedzania okolicy. Nie bez powodu wyspy są nazywane rajem dla golfistów. Pola golfowe, o zróżnicowanym stopniu trudności, rozkładają się aż do wybrzeży morskich. Chętni mogą sobie wynająć prywatnego instruktora.

  Bezpośrednio w hotelach bywa do dyspozycji kort tenisowy, minigolf lub centrum fitnes z masażami relaksacyjnymi, jacuzzi i programami regeneracyjnymi.

  Biura podróży oferują wiele wycieczek. Można wybrać na przykład safari na wielbłądach, przejażdżkę gokartami lub wycieczkę łodzią podwodną.

web:need_help

+48 71 769 5682